Zapowiedź czwartego dnia MFK 2020

Data publikacji: 31 października 2020

W festiwalową sobotę dowiemy się wreszcie, kto spośród siedmiu nominowanych otrzyma Nagrodę Wielkiego Kalibru! Ale zanim poznamy laureatów, posłuchamy o kryminale na ekranie i spotkamy się z Zygmuntem Miłoszewskim.

Festiwalowe wydarzenia rozpoczynamy od dyskusji o kryminale na ekranie, w której wezmą udział trzej goście: Igor Brejdygant, Wojtek Miłoszewski i Jarosław Sokół. Wszyscy są scenarzystami i jednocześnie autorami powieści kryminalnych lub sensacyjnych. Zapowiada się gorąca dyskusja! Start o 16.00. 

Wydarzenie na Facebooku

A o 17.30 rozpocznie się spotkanie z laureatem Honorowej Nagrody Wielkiego Kalibru. W tym roku nagroda przyznawana za całokształt twórczości trafi do rąk Zygmunta Miłoszewskiego, dwukrotnego laureata Nagrody Wielkiego Kalibru, autora między innymi trylogii o prokuratorze Szackim. Spotkanie poprowadzi Irek Grin.

Wydarzenie na Facebooku

O 19.00 spotkamy się, by poznać tegorocznego laureata Nagrody Wielkiego Kalibru oraz Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru. Zanim jednak dowiemy się, w czyje ręce trafią nagrody, Irek Grin zada nominowanej siódemce – Tomaszowi Duszyńskiemu, Marcie Guzowskiej, Michałowi Kuzborskiemu, Robertowi Małeckiemu, Jędrzejowi Pasierskiemu, Jakubowi Szamałkowi i Idzie Żmiejewskiej – pytania od czytelników. Jeśli też chcielibyście ich o coś zapytać, zajrzyjcie na wydarzenie!

Wydarzenie na Facebooku

 

Igor Brejdygant: fot. Adam Pluciński/ Move Picture 
Wojciech Miłoszewski: fot. Kuba Celej

 

Transmisje z wydarzeń będzie można oglądać na fanpage’ach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału oraz Portalu Kryminalnego. Pełny program znajdziecie tutaj.

 

Patronem medialnym festiwalu jest lubimyczytać.pl.

Udostępnij

ZOBACZ TAKŻE

Zapowiedź trzeciego dnia MFK 2020

30 października 2020

Zapowiedź drugiego dnia MFK 2020

29 października 2020

Zapowiedź pierwszego dnia MFK 2020

28 października 2020

Program MFK 2020

26 października 2020