Zapowiedź trzeciego dnia MFK 2020

Autor: Ewa Dąbrowska
Data publikacji: 30 października 2020

W festiwalowy piątek dowiemy się, jak zostać pisarzem i planować jak zawodowiec, posłuchamy o współpracy wydawcy i grafika, a na koniec spróbujemy zmierzyć się z prawdziwymi zbrodniami.

Startujemy o 16.00 wykładem Joanny Opiat-Bojarskiej, która podzieli się z nami wskazówkami co do tego, jak planować jak zawodowiec. A potem Robert Małecki spróbuje przekonać nas, że możemy zostać pisarzami. Jak tego dokonać – dowiemy się już o 17.00.

Wykład Joanny Opiat-Bojarskiej: wydarzenie na Facebooku

 

Wykład Roberta Małeckiego: wydarzenie na Facebooku

O 18.00 spotkamy się natomiast, by posłuchać o… nowych szatach Poirota. O najciekawszych okładkach powieści Agathy Christie oraz współpracy wydawcy i grafika porozmawiają Natalia Twardy i Patryk Młynek z Wydawnictwa Dolnośląskiego. 

6 listopada w telewizji Crime+Investigation Polsat ruszy trzeci sezon programu „Opowiem ci o zbrodni”, w którym polscy autorzy kryminałów mierzą się z prawdziwymi zbrodniami. Tego samego dnia o 20.00 Robert Małecki spotka się z Justyną Mazur (z podcastu „Piąte: Nie zabijaj”), by porozmawiać o nowej odsłonie programu, w której przygotowaniu brał udział. 

Wydarzenie na Facebooku

mfk3

Joanna Opiat-Bojarska: fot. Marcin Klaban
Robert Małecki: fot. Zuza Krajewska / Warsaw Creatives

 

Transmisje z wydarzeń będzie można oglądać na fanpage’ach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału oraz Portalu Kryminalnego. Pełny program znajdziecie tutaj.

 

Patronem medialnym festiwalu jest serwis lubimyczytać.pl.

Udostępnij

ZOBACZ TAKŻE

Zapowiedź drugiego dnia MFK 2020

29 października 2020

Zapowiedź pierwszego dnia MFK 2020

28 października 2020

Program MFK 2020

26 października 2020