MFK na Górach Literatury

Autor: Ewa Dąbrowska
Data publikacji: 30 maja 2018

Piętnasta edycja Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław 2018 już za nami. Ale to wcale nie oznacza końca! Następna odsłona naszych działań: Międzynarodowy Festiwal Kryminału na Festiwal Góry Literatury już w lipcu! 

Międzynarodowy Festiwal Kryminału Wrocław i Góry Literatury zapraszają do udziału w konkursie na opowiadanie lub szkic opowiadania kryminalnego lub sensacyjnego, w którym istotną rolę odegra Wałbrzych. Nagrodą jest udział w Warsztatach Literackich organizowanych w Wałbrzychu w dniach 13-15 lipca 2018 w czasie trwania festiwalu Góry Literatury. 

trenerzy

Termin zgłoszeń mija 17 czerwca 2018 roku. Spośród autorów wszystkich nadesłanych prac jury wyłoni 6 osób, które wezmą udział w Warsztatach Literackich. Uczestnicy będą pracować w jednej grupie, codziennie pod okiem jednego z trzech trenerów: Wojciecha Chmielarza, Irka Grina i Łukasza Orbitowskiego. Lista zakwalifikowanych uczestników zostanie podana do publicznej wiadomości na stronach Portalu Kryminalnego i Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław do 24 czerwca 2018.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i zaakceptować regulamin.

Udostępnij

ZOBACZ TAKŻE

MFK na Górach Literatury - regulamin

30 maja 2018